MENU

Godziny pracy

Pon. - Pt.: 9:00 - 16:00

Sobota: 10:00 - 13:00

Skontaktuj się z nami

Terminale płatnicze Poznań

Terminale płatnicze Poznań

Terminale płatnicze

Terminale płatnicze są urządzeniami, które znacząco zmieniły transakcje finansowe. Dzięki ich powszechności obrót bezgotówkowy stał się wyjątkowo prosty i wygodny. Urządzenia te są zainstalowane w większości punktów usługowo-handlowych ułatwiając codzienne płacenie należności. Terminal POS łączy się z bankiem za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego i umożliwia rozliczenie transakcji przy pomocy karty płatniczej. Na terenie naszego kraju funkcjonuje siedem spółek, które zajmują się uwierzytelnianiem płatności bezgotówkowych.

Terminal płatniczy to podstawa w prowadzeniu działalności handlowo-usługowej

Upowszechnienie kart płatniczych spowodowało rozwój nowych metod płatności oraz usług bankowych. Miejsca gdzie płatność kartą jest niemożliwa zdarzają się coraz rzadziej, ponieważ brak możliwości zapłaty należności kartą jest częstym powodem utraty klienta. Konieczność instalacji terminali płatniczych uzasadniona jest korzyściami, jakie przemawiają za stanowiskami obsługującymi transakcje bezgotówkowe. Dzięki obrotowi bezgotówkowemu klienci nie muszą nosić przy sobie pieniędzy w większych ilościach, przelew należności następuje bardzo szybko, a sama transakcja jest sprawna i prosta. Co więcej, firmy oferujące płatność kartą postrzegane są jako nowoczesne i otwarte na potrzeby klientów, którzy posługując się kartą skłonni są wydać średnio o 25% więcej.

Jak przebiega płatność za pomocą terminali płatniczych?

Czy zastanawialiście się Państwo na jakiej zasadzie działa płatność bezgotówkowa? Transakcja przebiega w ciągu kilku sekund, a mechanizm jej działania jest wyjątkowo prosty. By zapłacić za towar lub usługę wystarczy posiadać konto w banku i karę płatniczą. Po jej przyłożeniu do czytnika kart lub włożeniu do terminala i wpisania kodu PIN system płatniczy komunikuje się z centrum rozliczeniowym odpowiedzialnym za autoryzację transakcji z bankiem klienta. Centra rozliczeniowe weryfikują takie dane jak kod PIN, listę kart zastrzeżonych oraz sprawdzają, czy na koncie klienta znajduje się wystarczająca ilość środków do przeprowadzenia transakcji. Jeśli wszystkie informacje zostaną pozytywnie zautoryzowane, transakcja zostaje zaakceptowana. Na zakończenie klient otrzymuje wydruk potwierdzający jej wykonanie, a na rachunek placówki handlowej bądź usługodawcy zostaje przelana kwota za towar czy usługę. Suma ta zmniejszona jest o wartość prowizji za rozliczenie transakcji.

Wygodne rozwiązanie dla każdego biznesu

Terminale płatnicze

Transakcje za pomocą kart płatniczych są wygodną formą płatności, którą cenią zarówno klienci jak i właściciele działalności gospodarczych. Producenci terminali płatniczych oferują wciąż nowe opcje, które ułatwiają przeprowadzenie transakcji, na przykład nowoczesne terminale POS posiadają możliwość zwrotu gotówki, preautoryzacji, doliczenia napiwku lub obciążenia karty.

Nowoczesne terminale płatnicze

Dobrej jakości terminale płatnicze są obecnie standardem we wszelkiego rodzaju punktach usługowych i sprzedażowych. O zakup takich urządzeń powinien pokusić się każdy przedsiębiorca, chcący sprostać wymaganiom dynamicznie rozwijającego się rynku. Decydując się na zakup w dziedzinie takiej jak terminale płatnicze, istotne jest zwrócenie uwagi na dobór produktu do swoich potrzeb. Należy myśleć nie tylko o własnych oczekiwaniach, ale przede wszystkim mieć na względzie wymagania klienta. Z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą prowadzić swój biznes w sposób profesjonalny, przygotowaliśmy ofertę na nowoczesne terminale płatnicze. Jest to sprzęt o niskiej awaryjności, który przy prawidłowym użytkowaniu nie zawiesza się, co pozwala zaoszczędzić czas.

Terminale płatnicze – wysoka jakość w korzystnej cenie

Do zalet produktów takich jak terminale płatnicze zaliczyć można design odpowiadający potrzebom współczesnej rzeczywistości. Dobrze komponuje się z nowoczesnym wystrojem lad w punktach sprzedażowych. Należy również dodać, że terminale płatnicze z asortymentu mico.pl to urządzenia bardzo poręczne. Ich ergonomiczny kształt sprawia, iż wygodnie układają się w dłoni, a niewielkie gabaryty pozwalają na bezproblemowe przenoszenie. Istotne jest również, iż oferowane przez nas urządzenia są dostępne w atrakcyjnych cenach. Wszystkie te zalety decydują o ogromnej popularności terminali wśród właścicieli firm z sektora handlowo-usługowego. Sklep mico.pl może pochwalić się licznym gronem Klientów, którzy pozytywnie oceniają zakupione terminale płatnicze. Dystrybucja to jedna z wielu gałęzi naszej działalności – świadczymy również usługi serwisowania sprzętu, dokonujemy przeglądów oraz szkolimy z zakresu obsługi urządzeń najnowszej generacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.