MENU

Godziny pracy

Pon. - Pt.: 9:00 - 16:00

Sobota: 10:00 - 13:00

Skontaktuj się z nami

Terminal płatniczy Poznań

Terminal płatniczy Poznań

Terminal płatniczy – wygodne urządzenie dla Twojej firmy

Jeżeli chodzi o terminal płatniczy, jest to urządzenie bardzo potrzebne przy prowadzeniu biznesu. Świetnie sprawdza się w punktach sprzedaży. Obecnie znaczna część transakcji przeprowadzana jest przy użyciu kart płatniczych, co zwiększa zapotrzebowanie na sprzęty takie jak terminal płatniczy. Dobre urządzenie tego typu wyróżnia się wieloma zaletami. Można wśród nich wymienić między innymi funkcjonalność, nowoczesny design czy wdrożenie zaawansowanych technologii. Takie połączenie charakteryzuje niejeden terminal płatniczy znajdujący się w ofercie naszego sklepu. Proponowane urządzenia są wygodne w użyciu dzięki zastosowaniu intuicyjnego oprogramowania oraz za sprawą ergonomicznej budowy, zapewniającej komfortową obsługę. Niewielkie gabaryty dają możliwość swobodnego przenoszenia, co powoduje, iż terminal płatniczy może być używany zarówno za ladą, jak i na przykład przy kawiarnianych stolikach. Jest to udogodnienie nie do przecenienia – obsługa klienta od A do Z przy stoliku bez wątpienia zrobi na nim pozytywne wrażenie i sprawi, że będzie chciał do danego lokalu wracać.

Dodatkowo, w wielu przypadkach płatność kartą to jeden z czynników, dla których klienci decydują się właśnie na powrót – coraz więcej osób nie ma już przy sobie gotówki, a co za tym idzie brak możliwości zapłaty kartą może okazać się nieco problematyczny. Nic więc dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców decyduje się dziś inwestować właśnie w terminal płatniczy. Aby jednak być zadowolonym z wyboru, trzeba jeszcze wiedzieć na co tak właściwie powinno się zwrócić uwagę przy wyborze tego typu urządzeń. Transakcje bezgotówkowe stały się na tyle popularne, że z łatwością znajdziemy dziś bardzo szeroki wybór, jeśli chodzi właśnie o terminalne płatnicze, lecz nie wszystkie będą w stanie spełnić nasze potrzeby. W związku z tym, dobrze jest zdawać sobie sprawę z tego jakie czynniki mogą być decydujące.

W jaki sposób działa terminal płatniczy?

Przede wszystkim, samo działanie terminali jest niezwykle proste – wystarczy przyłożyć do nich kartę płatniczą lub też przejechać w odpowiednim miejscu, aby zapłacić za dany produkt i usługę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i zdaje się, że to główny powód tak wielkiej popularności transakcji bezgotówkowych. Sam terminal płatniczy może też obsługiwać smartfony – wtedy zamiast karty płatniczej do urządzenia przykłada się po prostu telefon. Przy wyborze warto pamiętać, że mamy wiele różnych opcji i możliwości. Możemy bowiem zdecydować się na terminal stacjonarny lub mobilny. Istotne jest także to, czy taki terminal powinien zostać zintegrowany z urządzeniem fiskalnym takim jak na przykład kasa fiskalna. Nie zawsze taka integracja jest możliwa, dlatego też warto zwrócić na to uwagę zawczasu.

Nie ma jednak żadnych wątpliwości, że terminal płatniczy to dziś jedno z podstawowych urządzeń, które usprawniają działanie różnego rodzaju przedsiębiorstw. Mowa tutaj zarówno o małych, jak i dużych firmach z wielu różnych branż. Płatności bezgotówkowe to dziś w zasadzie chleb powszedni, dlatego też warto wyposażyć się w terminalne płatnicze, niezależnie od tego jaką prowadzimy działalność. Klienci bardzo chętnie wybierają taką właśnie formę zapłaty – nie muszą nosić ze sobą gotówki, a cała transakcja trwa ledwie chwilę. Jest to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, a w wielu przypadkach wręcz podstawa prowadzenia działalności usługowo-handlowej. Fryzjer, przychodnia, kwiaciarnia czy kawiarnia – wszędzie tam znajdujemy przecież terminalne płatnicze.

Wysokiej jakości terminal płatniczy w mico.pl

Ze względu na popularność transakcji kartą płatniczą – zbliżeniowych oraz tradycyjnych, przedsiębiorcy działający w sektorze handlowo-usługowym decydują się na kupno nowoczesnego sprzętu do ewidencjonowania płatności bezgotówkowych. Do tej kategorii należy terminal płatniczy. Ważne, aby spośród wielu dostępnych modeli wybrać taki, który będzie odpowiadał preferencjom Twoim i Twoich pracowników, a dodatkowo odpowiadał na wszystkie potrzeby konsumenckie. W ofercie sklepu mico.pl każdy terminal płatniczy spełnia powyższe kryteria. Dlatego też przez lata działalności liczni przedsiębiorcy zaopatrujący się u nas w kasy fiskalne oraz terminale płatnicze przekonali się, że jesteśmy zaufaną firmą, która posiada w asortymencie wyłącznie produkty odpowiadające najwyższym standardom.

Z każdym rokiem udowadniamy, że jeśli chodzi o terminal płatniczy, posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, a współpraca z nami jest zawsze owocna. Służymy radą oraz pomocą w razie jakichkolwiek problemów czy pytań związanych z terminalami. Chcemy bowiem, abyście postawili Państwo na sprzęt, który spełni wszystkie oczekiwania i rzeczywiście okaże się być dużym usprawnieniem w działalności. Każdy przedsiębiorca może liczyć, że znajdzie dobrej jakości terminal i odpowie tym samym na potrzeby swoich klientów, którzy dziś coraz częściej decydują się właśnie na transakcje bezgotówkowe. Warto być więc przygotowanym na takie sytuacje i wyposażyć się właśnie w terminal płatniczy, umożliwiając tym samym naszym klientom płatność za produkty czy usługi kartą.