MENU

Godziny pracy

Pon. - Pt.: 9:00 - 16:00

Sobota: 10:00 - 13:00

Skontaktuj się z nami

Kasy fiskalne Poznań

Kasy fiskalne Poznań

Kasy fiskalne – niezawodność i funkcjonalność

Większość podatników zajmujących się sprzedażą towarów bądź usług powinna, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów, ewidencjonować przeprowadzone transakcje. Do spełnienia tego obowiązku niezbędne są kasy fiskalne, których duży wybór znajduje się w sklepie mico.pl. Oferowane przez nas urządzenia spełniają wszystkie standardy, zapewniając bezproblemowe przeprowadzanie oraz rejestrowanie transakcji kupna i sprzedaży. Urządzenia te posiadają wiele zalet, świadczących o ich popularności zarówno wśród małych, średnich, jak i dużych firm.

Najnowsze standardy

Nowoczesne kasy fiskalne korzystają ze zdobyczy najnowszych technologii, przyczyniając się do wygody ich użytkowania oraz zwiększenia szybkości przebiegu sprzedaży. Każdy użytkownik – nieważne, jakie ma doświadczenie w sprzedaży – bez trudu nauczy się obsługiwać owe urządzenia, zaprojektowane z zastosowaniem intuicyjnych systemów. Kolejny atut to małe gabaryty – proponowane kasy fiskalne mają na tyle niewielkie rozmiary, że używanie ich nawet w ograniczonej przestrzeni, na przykład na wąskiej ladzie, nie stanowi problemu.

Estetyka i poręczność

Należy wspomnieć jeszcze o estetyce, którą wyróżniają się kasy fiskalne z naszej oferty. Te małe i poręczne urządzenia nie przytłaczają rozmiarami, natomiast ich wzornictwo łączy w sobie nowoczesność i funkcjonalność. Ergonomiczny kształt dopełnia całości. Wieloletnie doświadczenie w branży stanowi gwarancję, że oferowane w mico.pl kasy fiskalne odpowiadają zarówno wymaganiom stawianym przez Ministerstwo Finansów, jak i potrzebom naszych Klientów. Wydajność tych urządzeń jest bardzo wysoka; charakteryzują się również niską awaryjnością. W przypadku konieczności naprawy bądź okresowego przeglądu technicznego specjaliści z mico.pl służą radą i pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na kasy fiskalne, terminale płatnicze oraz usługi serwisowania i kontroli jakości. Oferujemy atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę.